У Мережі порівняли монумент Батьківщині-матері в Україні та росії: різниця шокує

Між двома скульптурами присутній приголомшливий символізм.

Купи свіжий номер газети ЯСНО або передплати на своїй пошті • індекс 76076

• Більше коротких новин, відео, мемів, жартів, фото у Telegram https://t.me/zakarpatpost та Інстаграм @zakarpatpost

У Мережі юзери взялися активно порівнювати монументи Батьківщині-матері, які встановлені в Україні в Києві, та у росії у Волгограді, пише ТСН

Як зазначають інтернет-користувачі, різниця між двома скульптурами  має приголомшливий символізм. Так, Батьківщина-мати у Києві зі спокійним виразом обличчя тримає у руках меч та щит і “дивиться” на Схід.

Батьківщина-Мати в Україні / ©
Батьківщина-Мати в Україні
Батьківщина-Мати в Україні / ©
Батьківщина-Мати в Україні

У той час як Батьківщина-мати у Волгограді з моторошною гримасою, вказуючи мечем на Захід, іншою рукою наче “закликає” йти війною на Схід.

Батьківщина-Мати в Росії / ©
Батьківщина-Мати в Росії
Батьківщина-Мати в Росії / ©
Батьківщина-Мати в Росії

Зазначимо, що тим часом Україна вже отримала опитувальник, заповнення якого є необхідним кроком на шляху набуття статусу кандидата в Євросоюзі. За словами віцепрем’єрки України з європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної, Україна може набути статусу кандидата на вступ до ЄС вже в червні 2022 року.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА» Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк

ЗакарпатПост