Стадіон «Авангард» відкритий для ужгородців та гостей міста

Стрес і тривога постійно супроводжують нас у дні війни.

Передплати газету ПОРАДИ на своїй пошті – індекси 91145, 76778

Ніхто не знає, що буде завтра, і коли все це закінчиться. Заспокоїтися в таких умовах непросто, але потрібно постаратися, адже паніка нам не допоможе.

Нині найкращим антидепресантом стає СПОРТ! А найдоступніший вид спорту – біг!

Бігові доріжки ужгородського стадіону «Авангард», інформує адміністрація спортивної арени, доступні для поціновувачів активного та здорового життя кожного дня із 07:00 до 20:00 .

Бігові доріжки відповідають усім стандартам Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій, повідомляє Ужгородська міська рада.

Корисні поради для бігунів ужгородського стадіону «Авангард»:

Використовуйте для пробіжки і кроку зовнішні доріжки, тобто із 3-ї по 8-му.

1-а та 2-а доріжки призначені для швидкісного бігу і використовуються під час змагань професійних спортсменів.

На стадіоні потрібно бігати проти годинникової стрілки.

Не стійте на доріжці. Трек – місце все-таки небезпечне. Тому готуйтеся до тренування ретельно: зав’язуйте шнурки і налаштовуйте гаджети обабіч доріжки.

Обганяйте справа. За правилами обганяти інших бігунів потрібно справа, якщо ви бігаєте проти годинникової стрілки (і зліва – якщо всі біжать за годинниковою).

Дотримання цих основних правил важливо для безпеки всіх на стадіоні!

Під час тренувань бажано взувати змінне взуття.

Адміністрація стадіону «Авангард» нагадує: бігові доріжки не призначені для катання на велосипедах, роликах, скейт-бордах, самокатах тощо. Заборонені також прогулянки з дитячими візочками, оскільки будь-які колеса псують покриття бігової доріжки, яке складається з гумової крихти та призначене лише для занять з бігу та тренувань у спеціальному спортивному взутті.

Шановні відвідувачі стадіону «Авангард»!

Якщо під час тренувань ви почули сигнал ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ терміново покиньте територію стадіону і пройдіть у найближче укриття.

Бережіть себе! Разом переможемо!

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк

ЗакарпатПост