Шарій безпосередньо співпрацює з Адміністрацією президента росії

Шарій безпосередньо співпрацює з Адміністрацією президента росії – документ Департаменту державної безпеки Литви

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Більше інформації на нашому каналі у Telegram https://t.me/zakarpatpost та Інстаграм  @zakarpatpost

Про це повідомляє  український політичний та громадський діяч, депутат Верховної Ради України VIII й IX скликань Олексій Гончаренко

Відомий балаболик Толік Шарій має прямі контакти з Адміністрацією путіна та відпрацьовує там свою зарплату. Ми й не вагалися. Але тепер це вже не є секретом на міжнародному рівні. Юрист Марк Фейгін поділився документом від ДДБ Литви.

«Анатолій Шарій співпрацює з державною установою Російської Федерації (далі – РФ) – Адміністрацією президента РФ. На підставі наявних оперативних даних ДДБ оцінює, що А. Шарій є особою, яка експлуатує Російську Федерацію з метою отримання політичного та інформаційного впливу в зарубіжних країнах, і що його діяльність є не висловлюванням його політичних переконань, а виконанням завдання, ворожого для Литовської Республіки», – йдеться у документі.

ДДБ також вважає, що присутність Шарія у Литовській Республіці загрожує державній безпеці. Ну що Толік, як там Іспанія, не дуже пече голову? Чекай продовження.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост