росія ігнорує спецпереговори про Маріуполь і Медведчук її не цікавить

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк констатує, що Росія не бажає проводити переговори в Маріуполі для безпечного виходу людей з “Азовсталі” і не реагує на пропозицію обміняти українських бійців на кума Володимира Путіна – Віктора Медведчука. 

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Більше інформації у Telegram https://t.me/zakarpatpost 

Джерело: Михайло Подоляк в інтерв’ю “Радіо Свобода“, УП

Пряма мова: “Безумовно, шанси (на проведення спецраунду – ред.) залишаються. Для нас принципово було б забрати людей наших: не тільки цивільних, а й військових, які сьогодні є символом незламності України.

Російська Федерація націлена на максимальне знищення Маріуполя в цілому… На жаль, Російська Федерація поки що все це (пропозиції щодо звільнення цивільних і військових у місті – ред.) ігнорує, бо росіяни на сьогоднішній день репутаційно все втрачають. 

Тому їм, в принципі, я так розумію, немає різниці: вб’ють вони тисячу цивільних чи 10 тисяч”.

Деталі: Судячи з усього, не допомагає у питанні Маріуполя і доля Медведчука.

За словами Подоляка, Медведчука в Україні хтось “брендував” як людину впливову і важливу для Російської Федерації, “а з’ясувалось, що він їм практично не потрібний”.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост