У столиці Ісландії площу біля посольства росії назвали на честь Києва

У Рейк’явіку Комісія з планування та транспорту ухвалила рішення про присвоєння одній з площ міста назви “Київ” на знак підтримки українського народу.

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Більше інформації у Telegram https://t.me/zakarpatpost 

Про це повідомила кампанія Ukraine Street, яка закликає місцевих мешканців підтримати перейменування вулиць з посольствами та консульствами росії на вулиці України, пише ЄП

Офіційно місце матиме подвійну назву — “Kænugarður/Kýiv-torg”, а англійською називатиметься Kyiv Square. Назва площі давньоісландською мовою “Kænugarður” покликана підкреслити тисячолітню історію Києва.

Київська площа знаходиться на перетині вулиць, де розташовані іноземні посольства, в тому числі й російське.

“Таким чином Рейк’явік посилає чіткий сигнал підтримки українському народу і водночас нагадує про давні стосунки між Ісландією та Кенугардуром (Києвом)”, – сказав міський радник Ейор Арнальдс.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост