Вакарчук у цивільному одязі прогулявся з мамою Мукачевом

Український музикант Святослав Вакарчук, який після повномасштабного вторгнення РФ в Україну вступив до лав військових і пішов захищати свою країну, зустрівся з мамою, щоб привітати її з Днем матері. Зворушливе відео артист виклав у себе в Instagram-блозі.

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Вподобай нас в Інстаграм @zakarpatpost

“Вітання всім українським матерям і матерям усього світу з Днем матері. Я сьогодні зі своєю улюбленою матусею в нашому рідному місті Мукачево. Спеціально приїхали сюди на один день. Крім того, що зустрілися з волонтерами, ще й побули разом. Мамо, я тебе дуже люблю! Спасибі за те, що подарувала мені життя!”,- сказав Вакарчук, звернувшись до мами, після чого обійняв її і поцілував у щоку, пише УНІАН

Мама Святослава Світлана Олександрівна зазначила, що вітає зі святом усіх дітей та мам. 

Відео за посиланням:

https://www.facebook.com/sviatoslav.vakarchuk/videos/1042906482991214

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост