Замість святкового салюту: під москвою 9 травня намагалися спалити військкомат

У росії у вікно ще одного військового комісаріату кинули пляшку із запалювальною сумішшю.

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Більше інформації у Telegram https://t.me/zakarpatpost 

Увечері в понеділок, 9 травня, коли в рф на тлі розв’язаної кремлем війни в Україні гучно святкували День перемоги, невідомий пожбурив “коктейль Молотова” в будівлю військкомату підмосковного міста Балашихи.

Про це повідомляє Telegram-канал Baza, пише ТСН

У повідомленні уточнили, що цей військового комісаріат, розташований на вулиці Євстаф’єва, є досить великим, оскільки служить для обслуговування двох підмосковних міст – Реутова та власне Балашихи.

Інцидент трапився 9 травня близько 20.00. Невідомий жбурнув пляшку із запалювальною сумішшю у вікно військкомату. Вогонь спалахнув у коридорі, однак його вдалося загасити за допомогою вогнегасника. Пожежу зауважив охоронець військкомату. 

Чоловіка, який влаштував такий своєрідний “святковий салют” не затримали, його розшукує поліція.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост