Хакери “поклали” російський відеохостинг Rutube, який позиціонує себе як заміну Youtub

Вчора хакери “поклали” російський відеохостинг Rutube, який позиціонує себе як заміну Youtube і куди після початку широкомасштабної війни переїхало багато російських державних телеканалів. За словами джерела The Village близького до команди Rutube, в результаті дій хакерів був «цілком видалений код сайту», і тепер відеосервіс «не підлягає відновленню».

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Більше інформації у Telegram https://t.me/zakarpatpost 

У Rutube заперечують втрату коду сайту після атаки хакерів. Але визнають, що зіткнулися з найсильнішою кібератакою за всю історію існування і додають, що відновлення роботи вимагатиме більше часу, ніж передбачалося

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост