Сенат Чехії визнав злочини російської армії геноцидом українського народу

Сенат Чеської Республіки визнав злочини, що вчиняє російська армія в Україні, геноцидом українського народу.

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Більше інформації у Telegram https://t.me/zakarpatpost 

Про це повідомив посол України в Чехії Євген Перебийніс у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«Чеський Сенат щойно визнав злочини, які російська армія вчиняє в Україні, геноцидом Українського народу. У прийнятій постанові також міститься підтримка подальшого надання Чехією Україні зброї та отримання Україною статусу кандидата на членство в ЄС», – зазначив він.

Відповідно до доданої дипломатом постанови, Сенат рішуче засуджує агресивну війну росії проти України, під час якої рф порушує міжнародні конвенції та міжнародне гуманітарне право.

Крім того, верхня палата парламенту Чехії засудила численні військові злочини росії в Бородянці, Бучі, Ірпені та Маріуполі, задокументовані ООН, ОБСЄ та міжнародними організаціями з прав людини, які свідчать про терор проти населення, масові страти, депортацію сотень тисяч осіб.

Сенат також засудив етнічно вмотивовані злочини проти людства, такі як масові страти, прояви неповаги до загиблих, катування, зґвалтування, насильство і насильницька депортація дітей, які росія вчиняє систематично і масштабно, що є проявами геноциду українського народу

Чеські парламентарії вимагають від рф вивести свої війська з Україна та поважати територіальну цілісність, суверенітет та незалежність України, а також гуманітарне право і не обмежувати гуманітарні коридори.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.