Президент нагородив орденами солдата та медика 128-ї Закарпатської бригади

128 Закарпатська бригада є однією з кращих в Україні.

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Більше інформації у Telegram https://t.me/zakarpatpost 

Про неї пишуть провідні газети світу, наші бійці отримують заслужені державні нагороди.

Зокрема, старший сержант Ерік Глеба отримав уже дві медалі: “За врятоване життя”, яку було присуджено за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, а також «За сприяння збройним силам України».

Раніше, указом президента України, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, було нагороджено орденом «За мужність» III ступеня бойового медика 128 бригади Діану Кукурудзяк

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.