Нова президентка Угорщини засудила агресію Росії проти України

Вона заявила про “незмінне ні” всім зусиллям, спрямованим на відновлення Радянського Союзу.

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Більше інформації у Telegram https://t.me/zakarpatpost 

Про це вона сказала під час своєї інавгураційної промови, пише The Guardian, пише УНІАН

“Ми засуджуємо путінську агресію, збройне вторгнення в суверенну державу. Ми говоримо незмінне ні всім зусиллям, спрямованим на відновлення Радянського Союзу”, – зазначила Новак.

Вона додала, що війна в Україні також “ведеться проти нас, миролюбних угорців”, а Угорщина вимагає розслідування і покарання за військові злочини.

Крім того, президентка заявила, що свій перший офіційний візит вона здійснить до Польщі. Раніше відмова Угорщини направити зброю в Україну та її протидія запланованому ЄС ембарго на імпорт російської нафти похитнули відносини між Будапештом і Варшавою.

“У вівторок, 17 травня, я їду до Варшави, щоб зустрітися з президентом польського народу. Пане президенте, шановний Анджеє, дякую вам за можливість поговорити, як личить друзям”, – сказала Новак.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост