Ситуація в Херсоні показує провал росії в Україні – розвідка Британії

Центральна частина початкового плану вторгнення росії з високою ймовірністю включала в себе сфальсифіковані референдуми.

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Більше інформації у Telegram https://t.me/zakarpatpost 

Той факт, що росії вдалося лише нав’язати проросійське місцеве керівництво в Херсоні, підкреслює неспроможність російського вторгнення досягти своїх політичних цілей в Україні.

Про це йдеться в щоденному розвідувальному огляді Міноборони Британії. Введена росією “військово-цивільна адміністрація” в Херсоні заявила, що попросить Росію включити Херсонську область до складу російської федерації, пише УНІАН

“Центральна частина початкового плану вторгнення росії з високою ймовірністю включала в себе сфальсифіковані референдуми, щоб передати більшість регіонів України під довгострокову проросійську владу”, – йдеться у повідомленні відомства.

У розвідці зазначають, що якщо росія проведе референдум про вступ у Херсоні, вона “майже напевно сфальсификує результати, щоб показати явну більшість за вихід з України”. “Громадяни Херсонської області, ймовірно, продовжуватимуть демонструвати свою опозицію російській окупації”, – додали у відомстві.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.