У ЗСУ з’явився шанс повернути весь Донбас: експерти про три варіанти розвитку війни

ЗСУ можуть спробувати повернути весь Донбас, якщо рф не припинить бойові дії.

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Більше інформації у Telegram https://t.me/zakarpatpost 

Інститут вивчення війни США вважає, що у нової фази бойових дій в Україні є три шляхи розвитку.

Про це повідомляється у свіжому звіт Інституту за 13 травня, пише УНІАН

росія або зважиться “приєднати” вже окуповані території, або спробує мобілізувати додаткові війська (відповідно, буде тягнути заради цього час), або рф буде продовжувати переслідувати нездійсненні військові цілі з недостатніми ресурсами і в кінцевому підсумку зазнає краху в найближчі місяці.

При цьому мобілізація не виключає військового краху, переконані аналітики.

Аналітики відзначають, що помилкове рішення путіна вторгнутися в Україну, незважаючи на погану підготовку рф і її звичайні військові можливості, передбачає, що Заходу не слід покладатися на тверезі російські оцінки своїх власних військових можливостей.

ЗСУ можуть бути в змозі витіснити російські війська з окупованих Донецька і Луганська або, принаймні, повернутися до долютневих кордонів “ДНР” і “ЛНР”, якщо російські війська не вирішать достроково припинити наступ.

Якщо російські війська ухвалять свідоме рішення припинити наступ до того, як ЗСУ змусять їх зробити це, це рішення буде явною ознакою неминучої анексії.

Якщо російські сили не визнають, що їхня кампанія на Донбасі досягла кульмінації, російські військові в Україні можуть зіткнутися з повним крахом.

“Російські сили, найімовірніше, або вирішать припинити наступ на Донбасі і анексувати територію, яку вони наразі утримують, або зазнають військової поразки від українських сил”, – йдеться у звіті.

В іншому випадку кремлю доведеться пояснювати своїй аудиторії, чому не були досягнуті заявлені цілі.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост