Мукачівський державний університет: Тільки творчий конкурс та фахове вступне випробування

Кафедра музичного мистецтва гуманітарного факультету МДУ пропонує до уваги активних, талановитих і творчих молодих людей багатогранні і цікаві освітні програми професійного становлення в галузі 02 «Культура і мистецтво» за спеціальністю 025 «Музичне мистецтво».

Читай тільки перевірені новини та замовляй рекламу на сайті ЗакарпатПост

Навчаючись на спеціальності, студенти бакалаврату і магістратури мають змогу проходити концертно-виконавську й виконавську практику у кращих мистецьких колективах та установах культури і мистецтва краю під керівництвом заслужених діячів мистецтв та заслужених артистів України.

Також студенти кафедри мають унікальну можливість навчатися безкоштовно впродовж семестру у кращих вищих мистецьких освітніх закладах Європи, беручи участь у міжнародних програмах академічної семестрової мобільності.

Престижні кваліфікації у дипломі (викладач-інструменталіст, артист ансамблю, артист оркестру, викладач академічного/естрадного вокалу, артист-вокаліст, керівник художнього колективу, викладач хорових дисциплін, артист хору та ін.) – дають змогу молодим людям стати успішними фахівцями, затребуваними як в Україні так і за кордоном, яскравими й популярними виконавцями, конкурентоздатними учасниками кращих мистецьких колективів!

Це твій унікальний шанс – у 2022 році вступ на бакалаврат та магістратуру за спеціальністю 025 «Музичне мистецтво» – без ЗНО та ЄВІ.

В університеті навчаються найталановитіші та найпрогресивніші молоді люди!

«Наш університет – це велика і дружня родина, з великими науковими та культурними традиціями, зі своєю історією, випускники якої досягли значних успіхів за отриманою спеціальністю. Головним у діяльності вузу є побудова ефективних взаємовідносин у системі «студент – викладач», які здатні забезпечити перетворення потенційних можливостей кожного з них у творчі здібності», – наголошує ректор МДУ Тетяна Щербан.

Закарпатпост