Окупанти почали збирати особисті дані жителів Мелітополя – мер

Міський голова Іван Федоров припустив, що окупанти збирають особисті дані жителів Мелітополя в рамках підготовки до “якогось референдуму”.

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Вподобай нас в Інстаграм @zakarpatpost

Ситуація в окупованому Мелітополі погіршується, росіяни почали збирати особисті дані мешканців міста.

Про це мер міста Іван Федоров повідомив в ефірі інформаційного телемарафону, пише УНІАН

“На жаль, ситуація у місті з кожним днем стає все напруженішою. Декілька днів тому росіяни розпочали у бібліотеці збирати списки людей. Вони це роблять під благим наміром – кажуть, що у зв’язку з тим, що 80% мешканців міста є безробітними, вони збирають анкетні дані про освіту, вік, щоб допомогти з роботою. Але ми розуміємо, що таким чином вони намагаються відновити реєстр тих жителів, які залишилися у Мелітополі, щоб надалі використовувати це”, – сказав він.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.