Угорський парламент переобрав Орбана прем’єром

Парламент Угорщини переобрав Віктора Орбана на посаді прем’єр-міністра.

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Більше інформації у Telegram https://t.me/zakarpatpost 

Про це, як пише “Європейська правда“, повідомляє портал HVG.hu.

За переобрання Орбана проголосували 133 депутати, проти були 27, ніхто не утримався.

Після цього Орбан склав присягу – вже вп’яте.

У своїй промові він згадав про нібито втручання України у виборчу кампанію в Угорщині, а також про війну РФ проти України і санкції.

Він чітко дав зрозуміти: Україна під ударом, Росія нападає, тому уряд сприяє гуманітарним операціям з українськими біженцями.

“Це все попри те, що закарпатські угорці зазнали попередніх порушень їх прав. Ми також закрили очі на те, що президент України втрутився у виборчу кампанію” – зазначив Орбан.

Також він заявив, що в інтересах європейської єдності Угорщина не буде перешкоджати санкціям, поки вони не перетнуть червону лінію самооборони угорської економіки, якщо вони не загрожуватимуть енергетичній безпеці.

“НАТО не повинен переходити від оборонного альянсу до військового”, – заявив також він.

“Ця війна не повинна була розпочатися”, – зазначив Орбан, який сказав, що війну легко почати, але важко закінчити, і він не бачить засобів у Європи, щоб прискорити кінець війни. За його словами, санкції не можуть поставити Росію на коліна.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост