На Закарпатті ділки вигадали «мокрий» спосіб переправлення ухилянтів за кордон

Про це повідомила Національна поліція України.

читай тільки перевірені новини • підтримуй своїх • замовляй рекламу на сайті ЗакарпатПост • e-mail: zakarpatpost@gmail.com

Поліцейські викрили незаконний канал переправлення військовозобов’язаних чоловіків за кордонФігурантам оголошено підозри, їм може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дев’яти років.

Викрили протиправну діяльність оперативники управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області спільно зі слідчими поліції області та працівниками Державної прикордонної служби регіону.

Троє чоловіків віком від 23-х до 29-ти років налагодили “схему” переправлення військовозобов’язаних чоловіків через державний кордон до однієї з країн ЄС. Для реалізації злочинного наміру підозрювані намагалися визначити інформацію про час та місце несення служби прикордонних нарядів вздовж річки Тиса.

Надалі видавали охочим гідрокостюм для «трансферу».

Наразі двом фігурантам оголошено підозри за ч. 2 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від семи до дев’яти років.

Процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні здійснює Закарпатська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Західного регіону.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост