В Україні вперше заарештували мера, призначеного російськими військовими

В Україні заарештували Олександра Харченка, призначеного російськими військовими під час окупації мером селища Димер Київської області, пише The Wall Street Journal.

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Вподобай нас в Інстаграм @zakarpatpost

За даними видання, Олександр Харченко – 39-річний бізнесмен. СБУ підозрює його в тому, що він передав окупантам інформацію про ветеранів війни на Донбасі та членів ТРО.

Під час окупації Харченко брав участь у записі роликів, у яких закликав місцевих жителів виходити з підвалів та не боятися російських військових. Потім це відео публікувало міноборони рф.

На початку травня окупанти покинули Димер. Харченко при цьому залишився у селищі. За даними WSJ, він ледве вижив після обстрілу машини українськими військами. Тепер він пост

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост