Агентура росії намагалася проникнути до лав бойових підрозділів ЗСУ

СБУ запобігла проникненню російської агентури до лав бойового підрозділу ЗСУ

Читай тільки перевірені новини на сайті zakarpatpost.net

🔹На Житомирщині:

СБУ затримала російського агента, який хотів призватися до бойового підрозділу ЗСУ для розвідувально-підривної діяльності на користь окупантів. А до того зрадник допомагав загарбникам під час тимчасової окупації одного з населених пунктів.

🔹На Донеччині:

затримано мешканця Краматорського району, який був завербований окупантами для збору розвідданих про підрозділи ЗСУ.

Також заочно повідомлено про підозру одному з командирів росгвардії, який брав участь у силовому захопленні Запорізької АЕС.

🔹На Луганщині:

СБУ повідомила про підозру двом колаборанткам із Біловодського райсуду. Вони добровільно погодились на призначення до так званої «прокуратури ЛНР» і сприяли незаконному переслідуванню місцевих жителів.

🔹У Києві:

до суду направлено обвинувальний акт щодо посадовця однієї зі столичних лікарень, якого СБУ викрила на співпраці з окупантами.

Про це повідомляє служба безпеки України.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост