Україна не піде на перемир’я до виведення російських військ

Радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк зазначив, що про перемир’я не може бути й мови до повного припинення вогню та виведення російських військ з України. Будь-яке перемир’я із росією шанс для ворога підготувати новий наступ, зазначив він в інтерв’ю Reuters.

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Більше інформації у Telegram https://t.me/zakarpatpost 

“Війна не припиниться. Її просто поставлять на тимчасову паузу. Через деякий час, з посиленою інтенсивністю, росіяни почнуть нарощувати озброєння, живу силу і працювати над своїми помилками, трохи модернізуються, звільнять багатьох генералів… І вони почнуть новий наступ ще більше криваве та масштабне”, – заявив Подоляк.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост