До кінця року українські військові зайдуть до Криму – Буданов

До кінця року українські військові зайдуть до Криму – Буданов

читай тільки перевірені новини • підтримуй своїх • замовляй рекламу на сайті ЗакарпатПост • e-mail: zakarpatpost@gmail.com

Правда Геращенко: війна закінчиться виходом України на свої адмінкордони. Активна частина військових дій при цьому закінчиться до кінця цього року, причому до цього моменту ЗСУ вже зайдуть до Криму, про це сказав начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов в інтерв’ю одному з українських ЗМІ.

Глава ГУР також зазначив, що для Росії є два варіанти закінчення війни – “зміна політичного керівництва при формальному збереженні територіальної цілісності” або “розподіл росії на три і більше частини”.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост