Лукашенко створює в Білорусі так зване “народне ополчення”

Лукашенко доручив створити “народне ополчення”, щоб нібито “посилити обороноздатність” Білорусі. Глава Міноборони країни Віктор Хренін зазначив, що поповнити ряди ополчення є ким.

читай тільки перевірені новини • підтримуй своїх • замовляй рекламу на сайті ЗакарпатПост • e-mail: zakarpatpost@gmail.com

“Головнокомандувачем поставлено завдання, у тому числі, створити у нас в країні і “народне ополчення”. Найголовніше – що у нас є для цього і люди, і озброєння. Нам необхідно ще з губернаторами обговорити ці питання, визначити законодавчо. І ми чудово.” розуміємо, що кількість захисників нашої батьківщини збільшиться в рази», – похвалився хренін.

драник готує черговий “превентивний удар”?

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост