рашистський генерал «знайшов» в Україні біолабораторії США по боротьбі з віспою

Про це повідомляє телеграм-канал правда Геращенко

читай тільки перевірені новини • підтримуй своїх • замовляй рекламу на сайті ЗакарпатПост • e-mail: zakarpatpost@gmail.com

Виступаючи на брифінгу, начальник військ РХБЗ ЗС росії генерал-лейтенант ігор кирилів розповів, що в ході «спецоперації» російські військові виявили в українських біолабораторіях матеріали інструкторів зі США. За ними місцевих фахівців навчали реагування на спалахи віспи.

У мінубивства росії всерйоз вважають, що США «розглядають збудник віспи як пріоритетний патогенний біологічний агент для бойового застосування».

За словами генерала, з 2003 року в США від натуральної віспи мають щепитися військові, дипломати та медпрацівники. Це свідчить про те, що Вашингтон розглядає застосування віспи у бойових та терористичних цілях.

По собі, напевно, судять. Кому як не любителям застосовувати «Новачок» для боротьби з неугодними знати все про біологічну зброю?

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост