Росіяни відправляють своїм солдатам-окупантам їжу, китайські дрони та… саморобний спрей від кліщів

Газета The New York Times з’ясувала, що росіяни купують для потреб своїх солдатів їжу, медичні вироби, прилади нічного бачення та дрони.

Читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост

Це свідчить як про підтримку кривавого вторгнення в Україну громадянами Росії, так і про недостатню готовність російської армії до ведення війни, пише УНІАН

Журналісти NYT розповіли про агента з нерухомості з Нижнього Новгорода Наталію Абієву, чоловік якої – окупант, який воює проти України. Вона доставляла путінським воякам цибулю, картопля, рації, біноклі, засоби першої допомоги та навіть портативну стоматологічну установку. За словами Абієвої, вона хоче продемонструвати підтримку російським солдатам за умов, коли “весь світ підтримує українців”.

Так, у статті йдеться, що для російських солдатів купуються такі прилади, як лазерний далекомір Nikon Prostaff 1000 або дрони китайської компанії DJI.

Журналісти повідомили і про випадок, коли група волонтерів із Білгорода приготувала для окупантів саморобний спрей проти кліщів, щоб захистити їх від бореліозу.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост