Майже 10 тисяч гривень зібрали сьогодні на ярмарку в Ужгороді на підтримку 128-ї Закарпатської бригади

Майже 10 тисяч гривень зібрали сьогодні на ярмарку, який провели в ужгородському навчально-виховному закладі «Ялинка» на підтримку українських воїнів.

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Вподобай нас в Інстаграм @zakarpatpost

Доброчинні акції, розповіла керівниця закладу Світлана Рибак, проводять часто, сьогодні вирішили допомогти нашим захисникам, завдяки яким у багатьох українських містах, зокрема і в Ужгороді, діти мають можливість навчатися, не чують вибухи, не бачать страшних руйнувань. Для вихованців дитячого садка та школярів організували веселі ігри, усі, хто прийшов на ярмарок, могли придбати смаколики або ж вироби ручної роботи, які зробили та принесли педагоги, батьки і діти.Зібрані кошти передадуть військовим 128-ї гірсько-штурмової закарпатської бригади, а в НВК «Ялинка» планують наступні акції, повідомляє Ужгородська міська рада.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост