Припинення допомоги Україні через збільшення цін, спричинене війною, було б «морально огидним», – Борис Джонсон

Деталі: Прем’єр-міністр Борис Джонсон вважає, що зростання вартості життя у Великій Британії не має бути причиною для відмови в наданні підтримки Україні. Про це він сказав під час виступу, пише The Guardian.

читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост 🇺🇦 підтримуй своїх 🇺🇦 замовляй рекламу на сайті 🇺🇦 e-mail: zakarpatpost@gmail.com

За словами прем’єра, вартість нафти та газу, а також зерна, кормів та добрив, швидше за все, ще якийсь час залишиться високою.

Однак Джонсон підкреслив, що припинення допомоги Україні через збільшення цін, викликане війною, було б «морально огидним» і заохочувало б президента Росії володимира путіна.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост