На сході України в бою загинув Герой із Закарпаття Руслан Ференці

Трагічна звістка сколихнула Закарпаття. У бою поляг справжній Герой із нашого краю – Руслан Ференці з Ужгорода.

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

Трагічну новину в соціальній мережі Фейсбук повідомив Іван Белецький.

«Болюча звістка летить в Ужгород.  Вийшовши з госпіталя після попереднього поранення, і повернувшись в бій, мужньо загинув Руслан Ференці, 1981 р.н.

Надзвичайно розумний, прямий і сміливий чоловік. Учасник Революції Гідності, який щодня боровся за добробут нашого життя.

Він був справжнім Другом. Яких мало. Не жаліючи себе і свого часу, він завжди йшов на допомогу іншим. Завжди мав мудру пораду з сотень прочитаних книг. Справжній десантник. Маючи інвалідність, отриману в боях 2014-2017 років(за що був нагородженим Орденом за Мужність), він не залишився вдома. В перший день війни без розголосу та слави виїхав до своєї військової частини.

Співчуття рідним. Надзвичайно порядній сім’ї. Хай Твоя енергія найде нове життя для добрих справ поряд з нами…», – написав Іван Белецький.

Закарпатпост

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост