У складі Міжнародного легіону оборони України сьогодні є представники 55 країн

У складі Міжнародного легіону оборони України сьогодні є представники 55 країн, повідомив представник Легіону Дам’єн Магру на брифінгу.

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Вподобай нас в Інстаграм @zakarpatpost

“У нас є представники понад 50 країн та громадянств. Коли я дивився востаннє, було 55. У нас є представники країн усіх частин світу, усіх континентів, навіть таких далеких, як Бразилія, Південна Корея, Австралія”, – сказав Магру.

За його словами, серед представників Міжнародного легіону найбільше громадян США та Великобританії, за ними слідують громадяни Польщі та Канади та представники країн Прибалтики та північних країн, включаючи Фінляндію.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост