18 червня у Боздоському парку Ужгорода пройде сімейне свято велоспорту та здорового відпочинку

До участі у велозмаганнях запрошуються всі охочі містяни та гості міста віком від 3 до 14 років (які не мають протипоказань до занять спортом).

• Підпишись на ЗакарпатПост в Інстаграм @zakarpatpost

Початок о 10:30, повідомляє Ужгородська міська рада.

Змагання проводитимуться окремо серед дівчат та хлопців по вікових категоріях у чотирьох локаціях: «Садок» (3-6 років); «Школа їзди» (7-10 років), «Крос-кантрі» (7-14 років) та сімейна естафета «Тато, мама, я – велоСІМ’Я».

Традиційно на переможців та призерів чекають нагороди та цінні призи.

Для злагодженості в організації та проведенні змагань попередня реєстрація є бажаною.

Заявку для попередньої реєстрації можна скачати зі сторінки велоклубу „ЛІДЕР” та ознайомитись з деталями заходу: https://www.facebook.com/groups/veloclublider/

Без попередньої реєстрації також можна зареєструватися в день старту у наметі суддів.

Учасники отримують:

– участь в дитячих велоперегонах;

– стартовий номер учасника змагань;

– пляшку води 0,5 л;

– обслуговування лікаря та суддів;

– переможці і призери отримують призи та подарунки;

– запрошення для занять у велоклуб «Лідер»;

– незабутню атмосферу спілкування та змагання!

Велозмагання проводяться для патріотичного виховання молоді; формування традицій активного сімейного відпочинку; залучення уваги громадськості до безпеки дітей та дорослих під час велопрогулянок містом; порушення питання розбудови велоінфраструктури та формування велокультури в місті; залучення дітей до регулярних занять фізичною культурою і спортом; пошуку талановитих дітей та підлітків для подальшого залучення для систематичних занять велоспортом,  а також із благодійною метою – для підтримки Збройних Сил України.

Учасники велогонки «Вело-Лідер» зобов’язані ознайомитися з  положенням про змагання та дотримуватися їх під час змагань.

Закарпатпост