США передадуть в Україну робопса Spot для розмінування територій

Розробка Boston Dynamics може перетягувати боєприпаси, що не розірвалися, партіями до 100 снарядів у спеціальні для підриву ями.

• Підпишись на ЗакарпатПост в Інстаграм @zakarpatpost

США передадуть в Україну робота-собака Spot, який може використовуватися при розмінуванні вибухонебезпечних предметів. Про це пише видання The Foreign Policy, посилаючись на свої обізнані джерела, інформує Фокус

“Spot може допомогти перетягувати нерозірвані боєприпаси, такі як касетні бомби, в ями, що містять інші боєприпаси, що дозволяє безпечно підривати їх далеко від цивільних осіб партіями від 50 до 100 снарядів, не наражаючи на небезпеку будь-якої з 10 команд HALO, які зараз дислокуються в Бучі та Броварах”, — продовжили журналісти у своєму матеріалі.

Видання зазначає, що робот-собака Spot, за умови попереднього навчання, може автоматично виконувати повторювані завдання без допомоги людини. Крім цього, він здатний працювати в польових умовах між деревами і в густих лісових масивах.

Компанія Boston Dynamics у коментарі журналістам не стала коментувати саме факт передачі робота-собаки, але назвала свою розробку “ефективним інструментом для захисту людей від небезпеки та огляду потенційно небезпечних матеріалів з безпечної відстані”.

ЗакарпатПост

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.