Возив їжу захисникам: 17-річному волонтеру з Сєвєродонецька врятували ногу

17-річному волонтеру Михайлу, який під обстрілами возив їжу українським захисникам Сєвєродонецька, лікарі врятували ногу.

• Підпишись на ЗакарпатПост в Інстаграм @zakarpatpost

Волонтер потрапив під обстріл “Градів”. Історію порятунку хлопця розповіли в Першому медичному об’єднанні Львова.

Від початку повномасштабної війни 17-річний хлопець разом із неповнолітніми друзями організував невеликий гуманітарний штаб, пише ТВ

У місті появу Михайла очікували сотні людей, адже під шаленими обстрілами російської артилерії він довозив місцевим їжу, воду та допомогу.

5 квітня Михайло з друзями повернувся до гуманітарного штабу, щоб поповнити запаси. Саме в цей час війська РФ завдали удару по волонтерах.

Усі, хто потрапив під обстріл, отримали важкі поранення. Михайлові уламок снаряда роздробив колінний суглоб правої ноги.

17-річний юнак згодом пригадував, що лежав на парковці і через страх не відчував болю. Хотів допомогти своїм друзям, але через травми не міг навіть поворухнутись.

Лікарі більше ніж місяць боролись за те, щоб у хлопця залишилась нога. Після протезування коліна їм це вдалось, і юнак зможе знову ходити.

“Найбільш вражаюче у цій історії те, що Михайлик хоче ходити, аби далі волонтерити: у своїй країні, у своєму рідному Сєвєродонецьку”, – кажуть в лікарні.

ЗакарпатПост