Закрився один з найвідоміших спортивних видань України – журнал «Футбол»

 «Футбол» виходив з 1997 року.

Закарпатські оголошення
Дай оголошення в газету — дзвони: 050 222 50 50, 067 666 90 90, 0312 61 99 99

Про це повідомив головний редактор Артем Франков у своєму телеграм-каналі, пише видання sport.ua

– Пост у вашому телеграм-каналі слід розуміти, що видання журналу Футбол припиняється?

– Так, саме так. Вважав за непотрібне виписувати якісь офіційні фрази з цього приводу. За фактом Футбол закрито, він не виходить. Оскільки економічна ситуація нестабільна, продовжувати утримувати журнал – це генерувати збитки.

– Таку позицію озвучило УМХ?

– Офіційних розмов немає, але розпочато процес закриття видавця. Перспектива? Позиція УМХ є досить доброзичливою. Якщо хтось із спонсорів прийде і захоче зберегти тижневик, то права йому будуть передані в оренду на цей період лихоліття на абсолютно нормальних умовах. Насправді журнал можна будь-якої миті закрити і в будь-який – відкрити.

– Тобто заздалегідь планів закривати Футбол у УМХ не було? Все через війну?

– Так, звичайно. Ми не виходимо з того моменту, коли все розпочалося. Наш останній номер вийшов вранці 24 лютого, і він досі лежить у продажу.

– Основна причина закриття – журнал не приносить прибутку?

– Це економіка. Він завдає збитків. Будь-яке принтове видання зараз є збитковим.

– Борги перед колективом журналу з боку УМХ залишилися?

– Це тонка штука, вона вирішуватиметься в індивідуальному порядку. Ви ж розумієте, який зараз час? Певні тонкощі наших взаємин присутні, переговори продовжуються. Моїм проханням до керівництва було максимально підтримати звільнених співробітників у цей час.

– Ви чи хтось із журналу Футбол зараз займаєтеся пошуком нового видавця?

– Під лежачий камінь вода не тече. Звісно, ​​займаємося. Я переговорю з усіма знайомими, але знову ж таки ми всі розуміємо, що зараз це дотримання формальності. Мене бентежить переривання трудового стажу. Маю вісім років до пенсії. І зараз потрапити до безробітних – це дуже неприємна річ. Так, шукатиму людину чи підприємство, яке зможе зайнятися цією справою, і краще, якщо це буде продовження журналу Футбол хоч у якомусь вигляді.

– Що буде з (електронним) журналом Футбол-війна?

– Це моя особиста ініціатива, планую продовжувати. Я, можливо, заберу слово війна, і це буде просто Футбол. Хоча б у такому вигляді. Важливо, щоб ви розуміли, що це той самий Футбол, який з моєї ініціативи виходить.

– В інтернет-форматі?

– Так, звичайно. У мене є розуміння, як би це могло виглядати в майбутньому, але й усвідомлення, що зараз поки що немає економічної та політичної стабільності, ніхто вкладатися в журнал не буде. Тим більше в бізнес, який є досить сумнівним. Ми все це розуміємо, бо сидимо у смартфонах.

Закарпатпост