В Ужгороді попрощалися із Героєм Костянтином Литвином, який загинув на війні

В Ужгороді сьогодні, 30 червня, віддали шану 49-річному захиснику Костянтину Литвину, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів.

читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост 🇺🇦 підтримуй своїх 🇺🇦 замовляй рекламу на сайті 🇺🇦 e-mail: zakarpatpost@gmail.com

Як повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради, Костянтин Анатолійович Литвин народився 27 листопада 1972 року у місті Борислав на Львівщині. В Ужгород потрапив на строкову службу, після неї залишився в Збройних Силах, згодом працював також в СБУ. Хоч останнім часом був цивільним, майже із самого початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, із 4 березня, мужньо захищав нашу Вітчизну, майстер-сержант військової частини А7089.

Загинув 20 червня біля населеного пункту Мирна Долина Попаснянського району Луганської області під час виконання бойового завдання.

похорон

У Костянтина залишилися батько, дружина і дві доньки. Чин похорону відбувся на площі Народній, попрощатися із полеглим Героєм прийшло чимало ужгородців, керівництво обласної влади та Ужгородської міської ради, районної адміністрації, рідні, друзі та знайомі, військові.

Поховали Костянтина Литвина на Пагорбі Слави.

Щирі співчуття рідним і близьким захисника. Вічна пам’ять і слава Герою!

ЗакарпатПост