Закарпаття готується святкувати Купала з босорканями, аби навести злі чари на путіна
Про це повідомляє організатор свята – Рух підтримки закарпатських військових

«Святкуємо Купала, щоби раша запалала!»
Об’єднуємо усі сили добра, чари матінки природи, міць стихій води й вогню та справжню магію закарпатських босоркань! І усе задля того, аби допомогти нашим захисникам здобути перемогу на нашій землі!Запрошуємо усіх 7 липня на неймовірне свято для ужгородців та гостей міста: «Святкуємо Купала, щоби раша запалала!»
Локація – набережна біля філармонії, початок о 17.00. У програмі:
17.00 – 23.00 найсмачніші частування від наших босоркань!
17.00 – старт майстер класів з плетіння купальських віночків, створення оберегів та ляльок-мотанок, а також інших розваг для дітей та дорослих.
17.30 – початок святкової купальської ходи за маршрутом: обласна філармонія, вулиця Волошина, площа Поштова, набережна Незалежності – філармонія.
18.30 – відкриття свята, початок концертної програми за участі неймовірних колективів.
20.00 – купальські обряди з віночками, квіткова мандала та жіночі магічні практики.
21.00 – розпалювання багаття і спалення кремля, юхуууу!
22.30 – фаєр-шоу від наших друзів та багато іншого!Увесь час працювати фуд-корт та діятиме фотозона! Усі благодійні внески, які будуть зібрані під час заходу традиційно буде спрямовано на підтримку нашого мужнього війська.Програма доповнюється, то ж більше детальних анонсів чекайте на нашій сторінці!Вони мріють знищити нашу культуру, історію та автентичність, але їм нічого не вдасться, бо ми усі разом. Разом і до ПЕРЕМОГИ!