В Ужгороді мали збудувати 5 будинків для Держприкордонслужби, однак кошти розбазарили

Про це повідомляють на сайті Національного антикорупційного бюро України.

дай оголошення в газету ЗАКАРПАТСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ • тел. 050 222 50 50 • вайбер • цілодобово • тел. 067 666 90 90

5 липня 2022 року детективи НАБУ за процесуального керівництва прокурорів САП повідомили трьом особам про підозру у заволодінні понад 14 млн грн при будівництві багатоквартирних будинків для Державної прикордонної служби України. Йдеться про першого заступника і начальника Західного регіонального управління ДПСУ* і директора компанії-забудовника. Дії підозрюваних кваліфіковані за ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України. У зв’язку з відсутністю в Україні, директора компанії про підозру повідомили заочно.

За даними слідства, у вересні 2016 року Державна прикордонна служба України та компанія-забудовник уклали угоду, за якою в Ужгороді мали збудувати 5 багатоквартирних будинків для співробітників ДПСУ коштом бюджету. Проте, як виявилось, усі необхідні будівельні роботи не були виконані, відтак будинки виявилися непридатними для життя. Не дивлячись на це, посадовці ДПСУ підписали акти приймання виконаних будівельних робіт і перерахували понад 14 млн грн компанії-забудовнику за роботи, які по факту виконані не були.

*посади вказані на момент вчинення злочину
 

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

ЗакарпатПост