Закарпатський поліцейський зайняв призове місце на чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств

Впродовж 23 та 24 липня вперше на Закарпатті пройшов Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА 2022.

читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост 🇺🇦 підтримуй своїх 🇺🇦 замовляй рекламу на сайті 🇺🇦 e-mail: zakarpatpost@gmail.com

Наш регіон на цьому спортивному турнірі зібрав дві сотні кращих спортсменів з тринадцяти областей України.

Турнір відбувся на базі спортивно-оздоровчого комплексу дитячо-юнацької спортивної школи в місті Мукачево. Свою майстерність на цих змаганнях продемонстрував і оперуповноважений сектору кримінальної поліції Мукачівського районного управління Михайло Данилаш.

Спочатку поліцейський виборов перемогу у бою зі спортсменом з Київської області, у другому бою він переміг учасника зі Львова, а у третьому – поступився спортсмену з Києва. У підсумку Михайло Данилаш виборов друге місце. Це вже другий всеукраїнський турнір зі змішаних єдиноборств ММА, в якому поліцейський бере участь. Михайло постійно займається з тренером Михайлом Скубою в СК «Чернеча гора».

Спортсмен розповідає, що спочатку тренувався лише з бойового самбо, проте згодом вирішив розширити перелік єдиноборств, в яких відпрацьовує навики. Хоча за плечима вже багато турнірів, проте всі вони були з бойового самбо. Змагання ММА він вважає найважливішими. Завдяки перемозі на чемпіонаті в Мукачеві спортсмен бачить гарні перспективи розвитку в цьому напрямку єдиноборств.

«Поєднувати спорт і роботу в поліції достатньо непросто, бо обидва цих напрямки вимагають багато часу та зусиль. Проте, як показала практика, одне одному дуже допомагає. Спорт навчив мене не здаватися і завжди йти до кінця, ну і звичайно хороша фізична форма вже не раз згодилася мені на роботі. Я знаю, що в поліції Закарпаття дуже багато хлопців та дівчат, які прекрасно виконують покладені на них обов’язки правоохоронців та мають серйозні досягнення в спортивному напрямку. Планую і далі багато працювати, щоб щодня ставати кращим», – розповідає Михайло Данилаш.

Ми щиро вітаємо нашого колегу з черговим спортивним здобутком та бажаємо більше перемог, великих злетів та менше падінь! – повідомляє поліція Закарпатської області.

ЗакарпатПост