В Ужгороді відкрили фотовиставку «Закарпаття і війна. Фотохроніки»

Фотовиставку «Закарпаття і війна. Фотохроніки» відкрили сьогодні в Ужгороді. 50 світлин відомих закарпатських фоторепортерів та фотографів, які з перших днів повномасштабної війни фіксували події в області, розмістили на мальовничій кам’яній стіні Закарпатського обласного художнього музею ім. Й.Бокшая на площі Жупанатській.

читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост 🇺🇦 підтримуй своїх 🇺🇦 замовляй рекламу на сайті 🇺🇦 e-mail: zakarpatpost@gmail.com

Про це повідомляє Ужгородська міська рада. Це виставка про те, як Закарпаття стало прихистком для сотень тисяч переселенців – для когось на кілька днів, для когось на місяці, а хтось і залишиться тут. Про регіон, який зробив усе можливе, щоб люди, які втікали від війни, змогли тут відчути мирне життя і повірити, що воно повернеться і в їхні рідні міста.Кордони, вокзали, волонтерство, допомога військовим, прихистки – все це на виставці, зазначають в Ужгородському прес-клубі, який ініціював подію.

Фото – дуже емоційно сильні. Люди збережуть все у пам’яті, а нові покоління зроблять для себе висновки», – додав Артем Вікторович.На виставці експонуються роботи Сергія Гудака, Сергія Денисенка, Наталії Боднар, Яноша Немеша та Аттіли Федика. Переглянути їх можна сьогодні та завтра, 7 серпня.

ЗакарпатПост

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.