Ювенали Ужгорода швидко повернули додому маленьку дівчинку, яка гуляла містом без нагляду батьків

Вчора, 16 серпня, близько 18:00, на лінію «102» звернулася небайдужа ужгородка. Жінка повідомила, що поблизу площі Шандора Петефі зустріла дівчинку віком близько 2 років, яка гуляла без будь-якого супроводу.

читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост 🇺🇦 підтримуй своїх 🇺🇦 замовляй рекламу на сайті 🇺🇦 e-mail: zakarpatpost@gmail.com

Поліцейські миттєво відреагували на повідомлення і вже за кілька хвилин прибули за вказаною адресою. Розшукати родичів дитини було складно, адже дівчинка ще не могла пояснити, де живе.

Інспектори ювенальної поліції заспокоїли збентежену дитину та почали пошуки батьків. Поспілкувавшись із перехожими, поліцейським вдалося зустріти місцевих мешканців, які впізнали дівчинку та зорієнтували ювеналів, де саме проживає сім’я дитини.

Вже за 15 хвилин поліцейські розшукали помешкання дитини та поспілкувалися з батьками. За неналежний догляд за дитиною батько та матір дівчинки понесуть адміністративну відповідальність. Також інспектори ювенальної поліції, спільно зі службою у справах дітей, вивчають усі умови проживання та виховання дитини.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

ЗакарпатПост