Юні закарпатські кінологи разом з поліцейськими провели свято «Друзі наші менші»

👮🏻‍♀️Поліцейська-кінолог зі своїми вівчарками Акеллою та Ароном долучилася до заходу «Друзі наші менші»

читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост 🇺🇦 підтримуй своїх 🇺🇦 замовляй рекламу на сайті 🇺🇦 e-mail: zakarpatpost@gmail.com

17 вересня у Мукачеві відбувся захід, присвячений діяльності гуртка «Юний кінолог» Мукачівського кінологічного клубу «Замкова стража». Святкова програма під назвою «Друзі наші менші» приурочена до 5-ої річниці від дня заснування закладу.

Із самого початку створення гуртка поліцейська Кінологічного центру ГУНП в Закарпатській області Альона Малікова готує майбутніх спеціалістів з кінологічної майстерності. На сьогодні до числа її учнів входять майже 30 хлопців та дівчат віком від 6 до 18 років. Чимало з них вже є призерами всеукраїнських чемпіонатів серед кінологів.

Програма для всіх присутніх на святі розпочалася виступами учнів школи зі своїми вихованцями – собаками різних порід.

Виступ поліцейської-кінолога зі своїми вівчарками Акеллою та Ароном став завершальним етапом свята. Вівчарки, яких тренує Альона, швидко подолали смугу перешкод, вміло виконували різноманітні команди своєї господарки, а згодом продемонстрували вправність у затриманні умовного злочинця, у пошуках зниклої людини та миттєво відшукали приховані тренерами речі.

💬«Сьогодні ми можемо похвалитися немалими досягненнями учасників клубу у навичках тренування своїх улюбленців. Результати навчання теж сягають досить високого рівня, адже чотирилапі вихованці багато чого навчилися та вправно виконують команди. Але мене як вчителя найбільш тішить цікавість моїх учнів до навчання та їх захоплення цією справою», – зауважила Альона Малікова.

На заході був присутній і начальник Кінологічного центру поліції Закарпаття Іван Лешанич.

💬«Я радий бачити хороші досягнення юних кінологів. Наша поліцейська Альона Малікова – спеціаліст із 17-річним стажем і це дає впевненість у хорошій підготовці майбутніх фахівців. Ми завжди раді передавати знання і ділитися досвідом, особливо з такими відданими та відповідальними учнями. Проте найголовніше, чого ми щиро прагнемо – навчити дітей по-справжньому любити тварин, оберігати їх і добре про них піклуватися», – додав поліцейський кінолог, повідомляє поліція Закарпатської області.

ЗакарпатПост