Закарпатські поліцейські очищають Україну від ворогів

Про це повідомляє поліція Закарпатської області.

Придбай журнал Впливові люди Закарпаття. ТОП-100. м.Ужгород, пл.Корятовича, Центральний ринок, газетний лоток

Поліцейські Закарпаття після ротації продовжують нести службу у складі зведеного батальйону НПУ «Захід» на звільнених територіях України🇺🇦

Із початку повномасштабного вторгнення ворога в Україну на захист свого народу та Батьківщини став зведений батальйон Національної поліції України «Захід». До його складу увійшли і поліцейські Закарпаття.

Днями відбулася ротація – і поліцейські, після більше 5 місяців служби, повернулися додому. Замінити їх відправилася інша група колег – співробітників ГУНП в Закарпатській області.

Зараз бійці батальйону проводять стабілізаційні заходи на Харківщині.

Заступник начальника Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковник Роман Ус є заступником керівника батальйону. Разом із побратимами вони чітко виконують свої обов’язки і є незамінними учасниками злагодженого потужного механізму.

Бійці, які повернулися, розповідають, що будь-які складнощі і непередбачувані перешкоди втрачають силу перед єдиною метою – якнайшвидше наблизити Перемогу. Та найбільше – наголошують поліцейські – мотивує і додає сил підтримка українського народу.

Віримо у наших Захисників та Захисниць! Служимо найкращому народу!🫶🏻

ЗакарпатПост

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.