У Генеральному консульстві Угорщини в Ужгороді відкрили виставку Миколи Шете

Виставку робіт закарпатського художника, директора галереї «Ужгород» Миколи Шете відкрили сьогодні в Генеральному консульстві Угорщини в Ужгороді.

Перша персональна виставка митця відбулася, коли йому було лише 20 років, а зараз твори Миколи Шете зберігаються в приватних колекціях Австралії, США, Угорщини, Словаччини, Польщі та інших країн.

читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост 🇺🇦 підтримуй своїх 🇺🇦 замовляй рекламу на сайті 🇺🇦 e-mail: zakarpatpost@gmail.com

Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бачкаі, відкриваючи виставку, розповів про творчий шлях художника, який наслідує творчі принципи таких знаних митців, як Йосип Бокшай, Адальберт Ерделі, Володимир Микита, наголосив, що полотна Шете відзначаються любов’ю до пейзажів рідного краю та привітних мешканців Закарпаття.

Хоч картин представлено небагато, проте вони яскраво відображають, якою різноманітною є творчість митця, його художні емоції.

Як важливо зараз, коли Україна відстоює свою незалежність у протистоянні агресії, мати можливість відвідати виставку, яка величезна за це подяка нашим військовим, наголошували у своїх виступах перший заступник голови Закарпатської облради Андрій Шекета, голова Закарпатської організації Національної спілки художників України Борис Кузьма, повідомляє Ужгородська міська рада.

ЗакарпатПост

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.