«Маріупольський м’ясник» та «Сирійський кат». Що відомо про нового заступника мінубивства росії

Це на росії генерал михайло мізинцев орденоносець і «улюбленець путіна», а для решти світу він «Маріупольський м’ясник» і «Сирійський кат». Це мізинцев стояв за варварським бомбардуванням Алеппо, він наказував бомбити пологовий будинок і драмтеатр у Маріуполі, де ховалися мирні маріупольці зі своїми дітьми. На його руках кров тисяч ні в чому не винних людей. Його вважають військовим злочинцем не лише в Україні та Сирії, але ще у Британії, Чехії, Ізраїлі, Австрії та США.

читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост 🇺🇦 підтримуй своїх 🇺🇦 замовляй рекламу на сайті 🇺🇦 e-mail: [email protected]

У березні було оприлюднено перехоплення ГУР Моноборони України, на якому моральний виродок мізинців показав себе у всій красі, називаючи солдатів своєї недоармії «мразями», «ублюдками», «смердючими пиками». Треба визнати, в цьому він має рацію — це збіговисько обірванців і грошей нератів, якими командує мізинців, важко охарактеризувати якось інакше. путін зробив правильний вибір. Такий воєначальник поведе «другу армію світу» прямо в пекло, де їй саме місце. І де мізинцеву вже приготували найгарячішу сковорідку.

ЗакарпатПост