Через 5 місяців закарпатці скуштують першу сіль із Буштинського родовища

У селі Теребля, в межах Буштинського родовища через 5 місяців планують видобути першу сіль, родовище зможе забезпечити 100% потребу країни в технічній солі.

дай оголошення/рекламу в газету Закарпатські ОГОлошення 050 222 50 50 • вайбер • 067 666 90 90 • телеграм

Про це повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита

«Після попередніх геологічних досліджень соляного родовища в Буштинській громаді виявили колосальний соляний пласт, котрий починається на глибині 35 м», — повідомив Віктор Микита.

Повідомляється, методом підземного вилуговування через бурові свердловини з поверхні землі стало можливим добувати до 150 тисяч тонн солі на місяць.

«Родовище зможе забезпечити 100% потреби України у технічній солі, яку постачатимуть для утримання доріг у зимовий період. Зараз потреба в технічній солі — до 450 тисяч тонн на сезон», — зазначили в ОВА.

Зі слів Віктора Микити, цей проект має державне значення й перебуває під особливим контролем керівництва країни. Тут у межах інвестиційної угоди з ТОВ «Катіон Інвест» декілька місяців тому вже стартували роботи.

«Зараз тут уже тривають інженерні роботи з будівництва під’їзної дороги, розмітки бурових майданчиків, облаштували місця для працівників та інше. Водночас закупили сучасне обладнання для глибокого промислового буріння», — додав голова ОВА.

ЗакарпатПост