В Ужгороді провели фестиваль для людей похилого віку “Золото літ”

Фестиваль для людей похилого віку “Золото літ” ушосте провели в Ужгороді 4 жовтня. Організували захід на площі перед обласним муздрамтеатром.

дай оголошення/рекламу в газету Закарпатські ОГОлошення 050 222 50 50 • вайбер • 067 666 90 90 • телеграм

Про це Суспільному розповів представник благодійного фонду “Карітас” Мукачівської греко-католицької єпархії Віталій Дячук.

Виступи музикантів, лотерея, майстер-класи, а також манікюр та макіяж, — все це організували для людей похилого віку волонтери благодійного фонду “Карітас” Мукачівської греко-католицької єпархії під час фестивалю “Золото літ”.

Прийшла сюди Олена Гудак. Жінці волонтери зробили манікюр. “Я прийшла співати, бо нам казали, що ми, можливо, будемо співати всі, хто в хорі, а також хотіла зустрітися з подругами. Усі ми зустрілися, посиділи, поговорили. Потім почули, що тут роблять манікюр. Я підійшла, і мені Оля (волонтерка — ред.) каже: “Сідайте, будь ласка!”. Я сіла і ось у мене тепер будуть такі гарні пальчики, давно таких гарних не мала”, — каже жінка.

Уперше з подругами на фестиваль прийшла й ужгородка Марія Станич: “Я всіх зібрала. Кажу: “Дівчата, підімо, побачимо, чим живе місто, як люди живуть”. Жодного разу не приходила, але стало цікаво. Ми були на літургії в резиденції й там зробили оголошення. Мені стало цікаво, що можуть зробити для людей похилого віку, бо так здається, що ми вже й не потрібні нікому, тому просто стало цікаво”.

Цьогорічний фестиваль “Золото літ” проводять ушосте. Розповів представник благодійного фонду “Карітас” Мукачівської греко-католицької єпархії Віталій Дячук. “Він (фестиваль — ред.) покликаний дати людям похилого віку трішки світла в цей дощовий день, наділити їх надією, показати нашу любов, показати те, що ми не забуваємо про них, що ми пам’ятаємо їхню працю, їхні здобутки, їхню прихильність до інших. Ось так щороку ми збираємося, пригощаємо кавою, проводимо багато заходів для людей похилого віку та багато спілкуємось. Минулих фестивалів, коли була хороша погода, то до нас приходили масово — від 300 до 200 людей. Участь безкоштовна, ми всіх раді бачити, всіх вітаємо й будемо пригощати”, — каже чоловік.

Тривав фестиваль “Золото літ” до 15 години.

ЗакарпатПост