Призвався з Хуста: Тіктокер з фронту: Владислав Золотарьов показує в соцмережах будні військових

Будні військових показує прикордонник-тіктокер в соцмережах. Зацікавився відеомонтажем та трендами в соцмережах чоловік ще до повномасштабного вторгнення.

Придбай журнал Впливові люди Закарпаття. ТОП-100. м.Ужгород, пл.Корятовича, Центральний ринок, газетний лоток

Владислав родом з Сумської області й був на ротації в місті Хуст на Закарпатті. Про службу в прикордонних військах Владислав розповів Суспільному.

Прикордонник-тіктокер 22 річний Владислав Золотарьов з позивним “Прометей” два роки служить в Луганському прикордонному загоні. Чоловік виріс в родині військових, а 2 роки тому і сам поповнив ряди прикордонників.

“Чому саме прикордонники? Бо я розумів, що мені подобається природа. Я розумів, що прикордонники це завжди там де дуже багато природи. Та й тому, що це недалеко від дому. Я не хотів залишати свою родину, своїх друзів, тому вирішив прикордонники”, — розповів Владислав.

Спочатку Владислав служив у рідній Сумській області. У 2021 році попросив перевести його в зону ООС. Там і зустрів ворога 24 лютого.

“24 лютого о 4-й ранку ми побачили спалахи, дуже гучні звуки. Ми не розуміли в той момент, що то є. Так, схоже на вибухи, але з такою частою віддачею. Так близько від нас. І тоді черговий наш вибігає з палатки і каже, що почалася спецоперація. Для нас почалася війна”, — говорить прикордонник.

За його словами, спершу вони тримали оборону біля Старобільська Луганської області. Далі була півторамісячна оборона Кремінної. Стояли там разом зі 128-ю бригадою. За відсутності їжі, води та під постійними обстрілами допомагали молитва та гумор, — розповів Владислав.

“Я памятаю, як ми з хлопцями сиділи 45 хвилин у бліндажі, бо гатили з усього. Я згадав усі молитви. Ми з хлопцями просто вирішили жартувати. Те, що ми зараз вийдемо з бліндажа, як насиплемо їм, як дамо їм дуже гарної прочуханки”, — розповів Владислав Золотарьов.

Там наших військових взяли в кільце і вихід був важким, — розповів Владислав. Але навіть під обстрілами чоловік знімав відео: хотів показати реалії служби військових та підбадьорити українців. За словами військового, його надихали коментарі глядачів.

“Я перечитую кожен коментар. Якщо там 4 тисячі, я приділяю для цього час. Я заходжу і перечитую кожен. Навіть якщо це русня пише, — я розумію, що це їх зачепило, — розповів прикордонник.

Чоловік був на ротації в Закарпатській області, а зараз знову поїхав на фронт.

ЗакарпатПост