В Ужгороді відбувся благодійний концерт до 23-ї річниці створення реабілітаційного центру “Дорога життя”

3 тисячі гривень зібрали для ЗСУ під час благодійного концерту “Разом до перемоги”, який провели в ПАДІЮНі 3 жовтня в Ужгороді.

дай оголошення/рекламу в газету Закарпатські ОГОлошення 050 222 50 50 • вайбер • 067 666 90 90 • телеграм

Зробили це до 23-ї річниці створення медико-соціального реабілітаційного центру “Дорога життя”, розповів Суспільному директор закладу Олег Кириленко.

Разом з вихованцями Медико-соціального реабілітаційного центру “Дорога життя” виступали й учні Палацу дитячої та юнацької творчості. Вихованка ПАДІЮНу Марія Товтин каже: “Я співала пісню “Батькам”. Вона про те, як ти любиш своїх батьків, як вони тебе виховували. Я давно вивчила цю пісню, а зараз просто повторила”.

Відвідувач Ігор Ковач розповів Суспільному: “Дитина прийшла з нашим Центром, а я прийшов просто, щоб потім його забрати. Зараз така депресія, такий стан, а таке (концерт — ред.) дуже потрібно”.

Концерт до 23-ї річниці створення Медико-соціального реабілітаційного центру “Дорога життя” зробили благодійним. Під час виступів збирали гроші на потреби Збройних Сил України. Розповів директор закладу Олег Кириленко.

“Це відзначення провели, щоб нагадати, що люди з інвалідністю є, вони поруч, вони також потребують уваги нашого суспільства, уваги наших органів влади, не зважаючи на всі складнощі, які зараз є в державі. Дуже символічно й правильно у наш важкий час, що люди з інвалідністю долучилися до того, щоб допомогти нашим Збройним Силам. У 1999 році 3 жовтня відзначали День міста Ужгород, тоді ми приурочили відкриття Центру “Дорога життя”, який раніше називався “Оптиміст”, саме до Дня міста. Це зараз воно трішки розтягнене в часі, починаючи з вересня, а раніше була фіксована дата — 3 жовтня. Так 3 жовтня ми і відзначаємо на згадку”, — каже директор.

За словами Олега Кириленка, під час концерту для Збройних Сил України зібрали три тисячі гривень. Цю суму вже переказали на спецрахунок Міністерства оборони України.

ЗакарпатПост