Енергопостачання стабілізували в усіх областях – аварійні відключення поки не планують

Про це повідомляє голова правління компанії Володимир Кудрицький у Фейсбуці.

читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост 🇺🇦 підтримуй своїх 🇺🇦замовляй рекламу на сайті 🇺🇦 e-mail: zakarpatpost@gmail.com

Вчора ввечері у Києві, області і всьому центральному регіоні не застосовувалися диспетчерські обмеження, з 19.55 були зняті обмеження у північно-східних областях нашої держави. Протягом сьогоднішнього дня ні вранці, ні ввечері введення графіків аварійних відключень поки що не планується.

Це стало можливим, по-перше, завдяки тому, що фахівці «Укренерго» та обленерго стабілізували енергопостачання у всіх областях України. А, по-друге, тому, що українські громадяни, зокрема і мешканці центру України, ввечері ощадливо споживали електроенергію. За що ми їм дуже вдячні.

Разом ми вистояли у напевно найбільшій ракетній атаці на енергетичну інфраструктуру в історії.

Ми продовжуємо підвищувати надійність роботи наших мереж. Чи будуть обмеження надалі залежить насамперед від того, чи не буде нових обстрілів та руйнувань.

Обмеження – завжди крайній і вимушений захід.

Я хочу подякувати енергетикам, які цілодобово працювали, щоб українські споживачі якнайменше потерпали від примусових відключень електроенергії. А також споживачам, які відгукнулися на заклик і розсудливо підходили до електроспоживання у пікові години. Разом з вами ми швидко отримали потрібний результат.

Однак ми маємо бути готовими до нових атак ворога. «Укренерго», як оператор системи передачі, робить все, щоб захистити свою інфраструктуру і швидко відновити її.

А для всіх залишається рекомендація зменшити споживання в періоди пікового навантаження в енергосистемі: вранці з 8-ї до 11-ї та ввечері з 17-ї до 23-ї години.

І не ігнорувати сигнал повітряної тривоги.

Ракетні атаки підштовхують нас до того, щоб виробити звичку до відповідального споживання електроенергії та газу. Тому ми, як і раніше, рекомендуємо, за можливості, перенести користування потужними електроприладами на нічні години, коли рівень споживання в енергосистемі найнижчий. Це допоможе нам стабілізувати енергосистему і безпечно пройти опалювальний сезон цієї зими.

На зображенні може бути: на відкритому повітрі

ЗакарпатПост