Закарпаття отримало 100 електроплит для центрів розміщення ВПО

Про це повідомляє Закарпатська ОВА

читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост 🇺🇦 підтримуй своїх 🇺🇦замовляй рекламу на сайті 🇺🇦 e-mail: zakarpatpost@gmail.com

Петро Добромільський – заступник голови Закарпатської ОДА разом із представником благодійної організації «ІОСС» (США) Дмитром Максименком передали 100 електроплит у центри тимчасового проживання вимушених переселенців в області.

«Техніку розподілили в 15 шелтерів у громадах Ужгородщини, Мукачівщини, Хустщини, Тячівщини й Рахівщини», – зауважив Петро Добромільський.

За його словами, обласна військова адміністрація спільно з територіальними громадами вже провели ремонтні роботи на цих об’єктах, а зараз за підтримки партнерів їх облаштовують усім необхідним.

Раніше «ІОСС» також надавала холодильники, пральні машини, обігрівачі, бойлери для центрів тимчасового проживання вимушених переселенців.

«Дякуємо за таку важливу допомогу. Спільними зусиллями продовжуємо працювати над створенням комфортних умов для людей, котрі через війну вимушено перемістилися в наш регіон», – наголосив заступник голови ОВА.

ЗакарпатПост