Боровся за Україну до останнього подиху: історія капітана-Героя “Космосу”

Андрій Норов народився 6 червня 1977 року у Кропивницькому, здобув економічну освіту та з 2002 року жив у Києві, працював та виховував із дружиною двох дітей.

дай оголошення/рекламу в газету Закарпатські ОГОлошення 050 222 50 50 • вайбер • 067 666 90 90 • телеграм

У 2016 році Андрій пішов служити за контрактом до лав ЗСУ – до 72-ї окремої механізованої бригади. Захищав Україну до АТО та ООС, закінчив короткострокові офіцерські курси.

У складі 72 ОМБр виборював нашу свободу після повномасштабного вторгнення. У перший день війни завдяки “Космосу” ворог зазнав великих втрат — під його керівництвом було знищено кілька вертольотів, БМП-2, три вантажівки з боєприпасами та склад окупантів.

“Космос” – це шлях від сержанта до капітана, і немає такого місця на будь-яких позиціях батальйону, де б він не був. Він завжди був із солдатами», — кажуть про нього побратими.

5 березня 2022-го заступнику командира батальйону з бойової підготовки Андрію Норову було надано чергове військове звання “капітан”, а 13 березня він загинув смертю хоробрих у бою, захищаючи Київщину. Загинув, допомагаючи вивозити поранених: колона потрапила під підлий ворожий обстріл.

Воїна поховали у всіх почестях у рідному Кропивницькому.

За відвагу та героїзм Андрій Норов посмертно удостоєний звання Герой України та ордера “Золота Зірка”.

📷 Арміяinform

ЗакарпатПост