Микита: Є питання до «Закарпаттяобленерго», яке має чітко дотримуватися графіків

Про це повідомляє голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост 🇺🇦 підтримуй своїх 🇺🇦 замовляй рекламу на сайті 🇺🇦 e-mail: zakarpatpost@gmail.com

З робочим візитом перебуваю у Києві.

Сьогодні провів планову зустріч з керівником НЕК «Укренерго» Володимиром Кудрицьким.

На порядку денному – питання енергозабезпечення Закарпаття та стабілізація графіків подачі електрики до споживачів у громадах. Розбираємося, чому дефіцит потужності в нашому регіоні перевищує середній показник у країні, який озвучує НЕК «Укренерго».

Закарпаття останніми тижнями живе в межах суцільних аварійних відключень до 16 годин на добу. До нас релокувався бізнес, переїхали сотні тисяч ВПО тощо. Тож така ситуація є абсолютно неприпустимою. Без допомоги НЕК «Укренерго» не обійтися.

Є питання до ПрАТ «Закарпаттяобленерго», яке має чітко дотримуватися графіків за відсутності аварійних та екстрених ситуацій. Однак зараз ні я, ні краяни не відчуваємо системності в роботі (ми з сім’єю звикли жити під гуркіт генератора, котрий довелося придбати як і тисячам закарпатцям).

Будемо оптимізовувати цю роботу та допомагати колегам працювати ефективніше. Маємо досвід у кризовому менеджменті.

З позитивного – домовилися про перегляд коефіцієнтів та пропорцій розподілу електроенергії між регіонами, враховуючи всі чинники. Очікуємо на додаткову потужність для Закарпаття.

Мета – не більше 8 годин відключення абонента на добу.

Дякую за конструктивну співпрацю та підтримку команді НЕК «Укренерго» і Володимиру Кудрицькому зокрема.

ЗакарпатПост